Blíži sa vrchol KV sezóny CQ WW DX

CQ WW DX SSB 2010

Už tento víkend 30.-31.10.2010 sa uskutoční SSB časť CQ WW DX kontestu. Po druhý krát sa ho zúčastním ako člen kontestového tímu OM0A. Pevne dúfam, že nás ako minulý rok nesklamete a prefix OM nebude chýbať na žiadnom pásme. Ďakujeme za každé zavolanie.

 

Kontestový tím OM0A po minuloročnej premiére sa aj tohto roku zúčastní SSB časti CQ WW DX kontestu. Výsledky z roku 2009 hovoria, že sme v kategórii M2 obsadili v Európe 31.miesto z celkových 48 hodnotených staníc.

Z minulého roka sme si zobrali veľmi veľa skúseností a hlavne naša anténna farma bude o poznanie lepšia. Isté podstatné vylepšenie sa udialo aj čo sa týka výkonu a tak pevne veríme, že sa v európskej konkurencii veľmi nestratíme.

Do tímu opäť pribudli dvaja nováčikovia a tak nás bude tentokrát operovať spolu 9.
K jadru tímu, ktorý tvoria Viliam OM0AAO, Igor OM6CI a ja (Števo OM7KW) tentokrát účasť prisľúbili: Mišo OM0AAB, Rado OM0AMR, Peter OM6PR, Dano OM4AQP a nové tváre Karči M/OM7AKM a Pavel OK1PMA.

48h pretek nie je sranda, viem o čom hovorím. Chce to aj organizáciu ale aj istú kondíciu. Pevne verím, že to všetko zvládneme a všetko bude fungovať ako má. Preto pokiaľ závod pôjdete budeme radi ak nás zavoláte. Minulý rok ste boli fantastický a OM prefix sme zalogovali na všetkých šiestich pásmach. Dúfam, že tohto roku sa pochlapíte rovnako.

Dobré šírenie, pekné DXy a dobrý signál. Dopočutia na pásme.

Števo OM7KW – OM0A Team.