Moje najbližšie plány

Yaesu FT-1000MP
Yaesu FT-1000MP

Pár slovíčok o tom, čo chystám, kde sa chystám a kde by sme sa mohli počuť resp. vidieť

 

Máme koniec februára…
Každoročne som sezónu začínal a žil 1.subregionálom. Tohto roku je to už ale iné. S novou koncesiou sa otvorili možnosti a tak po HA DX conteste, UBA SSB conteste a CQ WPX RTTY conteste stihnem do 1.subregu ešte nejaké ďalšie. Celkom sa teším na CQ WW 160m SSB (28.2.-1.3. bacha na niektorých weboch bol mýlna informácia, že je o týžde�? skôr). Keď som o tom v klube chlopom povedal, hneď sme kukli zoznam pretekov a našli v rovnakom termíne aj PSK Russian contest. Takže sa to pokúsime nejako vhodne skombinovať. Aj jedno aj druhé som v živote nemal tú česť skúsiť, tak sa teda teším.

Ďalší víkend (7.-8.3.2009) – 1.subregionál. Náradie je v podstate v garáži pripravené, len sa mi to celkom komplikuje. Že prečo? Však sa kuknite von. Nezasneží a nezasneží!!!!! Na Kráľovej pri Zvolene je 40cm snehu, ďalší dnes pripadol a vidina vykúrenej voľnej búdy sa pomaly rozplýva, lebo vlekári ťahajú o stošesť. Odpoveď na to, z kade že by sa dal 1.subreg odbehnúť dajú najbližšie dni a Dr. Jozef Iľko.

Toto všetko sa ale odhráva v tieni niečoho väčšieho. Tým pravým začiatkom, ktorý ma preverí bude CQ WPX SSB 2009. Tento pretek už dlhšie na solídnej úrovni pripravujeme a tak sú moje očakávania veľké. Došlo to až tak ďaleko, že dnes v noci som vo sne už ťahal antény…Prichádzam k záveru, že asi nebudem normálny :-)))) Vygúglite si OM0A a dozviete sa viac.

Poslednou novinkou páni a dámy je informácia, že dnes naobed odišli všetky QSL lístky OM staniciam za NORDKAPP TOUR 2008 a takisto všetky QSL lístky na moju starú volačku (OM7AAS). Už nedlžím nikomu. Čoskoro pôjdu to tlače QSL na novú značku.

Dopočutia na pásmach…

Števo OM7KW

Predchádzajúci článokCQ WPX RTTY 2009
Ďalší článokRussian PSK kontest a CQ WW SSB 160m kontest