Môj prvý diplom

IARU Region 1 VHF Contest

Nie som žiadny veľký lovec diplomov, ale pri tohtoročnom stretnutí v Tatranských Matliaroch som sa stal držiteľom môjho prvého diplomu po zmene volačky na OM7KW.

 

Je to diplom za 3.miesto v tohtoročnom dni rekordov VHF. Je to jediné pódiové umiestnenie vo VKV pretekoch v roku 2008 a navyše si diplom cením aj preto, ako som ho dosiahol. Po odovzdaní denníkov som totiž figuroval až na 4.mieste so skoro 5000b stratou na bronz. Nakoniec však vďaka nižšej chybovosti som tretieho predbehol. Mať z 256 QSO chybné len dva, to je asi môj osobný rekord.

 


IARU Region 1 VHF Contest
 

Rád by som uviedol informácie na správnu mieru. Jožko OM6AM totiž na VKV fóre popisoval ako málo ľudí si osobne prišlo diplomy do Tatier prevziať. Takže ja som do Tatier prišiel až okolo 14h. Vzhľadom na pracovné záležitosti sa mi skôr nepodarilo. Tým, že tu verejne tento diplom ukazujem sa nechcem v žiadnom prípade chvastať, ale naopak dať všetkým dookola najavo, ako veľa pre m�?a znamená a akým veľkým zadosť učinením pre m�?a je. Mne o diplomy nejde, skôr mi ide o prestíž a o pocit z dobre vykonanej práce, ktorý z odstupom času hreje pri srdiečku, keď spomínam ako mi bolo vtedy na kopci zima a ako mi silno fúkalo. Ako som som sám rúcal antény na stožiare a ako som si doma zabudol spacák a mrzol v aute :-))…

Takže ešte raz ďakujem organizátorovi, ale hlavne Vám s ktorými som tie spojenia robil. Boli ste dobrí!

Števo OM7KW

Predchádzajúci článokČo je u mňa nového???
Ďalší článokSSB liga, pozvánka a štatistiky